Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Универсальный каталог запчастей


Купити Акумулятори Duracell в АвтоНова-Д

DURACELL – американський бренд, найбільший у світі виробник акумуляторів, батарей, систем, що перезаряджаються, та інтелектуальних систем живлення.

Багато хто з нас чув про бренд Duracell як про виробника пальчикових батарей, а ось той факт, що Duracell також випускає акумулятори для автомобілів, для деяких – великий сюрприз. Причому за цей напрямок відповідає цілий окремий підрозділ – DURACELL Automotive.

Однак і цими позиціями продуктова лінійка не обмежується: у каталогах DURACELL також можна знайти батарейки типу «таблетка», батарейки для слухових апаратів тощо. За хімічним складом продукція може бути як літієвою, так і лужною, комбінованою.

Як з'явилися акумулятори DURACELL

Офіційна дата заснування бренду DURACELL – 1965 рік. Однак його історія фактично почалася набагато раніше, на початку 1920-х, із спільної співпраці вченого-винахідника Семюеля Рубена та підприємця Філіпа Меллорі, який на той момент володів підприємством з виробництва вольфрамового дроту. У пошуках обладнання для експерименту Рубен відвідав фірму Меллорі, що зрештою вилилося в партнерство, яке тривало до смерті Філіпа в 1975 році. Саме цей тандем заклав основи створення бренду DURACELL.

  • Серед розробок Семюеля значаться:
  • 1940-ті – ртутна батарея, яка мала підвищену ємність при більш компактних розмірах у порівнянні з аналогами, що існували на той момент. Під час Другої світової вона виявилася дуже затребуваною у американської армії, оскільки ідеально підходила для експлуатації у важких умовах на фронті.
  • 1950-ті роки – вдосконалена лужно-марганцева батарея. АКБ вдалося зробити набагато компактнішою і довговічнішою, чого не міг досягти жоден його попередник;
  • 1960-ті роки – високоефективна лужна батарея нового покоління. Розробка буквально підірвала ринок, продажі Duracell стрімко пішли вгору, а сам бренд перетворився з локального на глобальний.

Окремо серед розробок DURACELL потрібно, звичайно ж, виділити рожевого кролика. Цей символ бренду існує ще з 1973 року, при цьому його знають у всіх куточках світу. Знаменитий кролик Дюрасел виконує роль асоціації із високою ресурсністю продуктів бренду.

Асортимент автомобільних акумуляторів DURACELL включає:

  • для автомобілів із невеликим об'ємом двигуна (Duracell Starter);
  • для автомобілів із значним енергоспоживанням; до речі, вони підходять до моторних човнів (Duracell Advanced);
  • для автомобілів з функцією старт-стоп (Duracell Extreme EFB, із вбудованим пламегасником);
  • для автомобілів із системою рекуперації енергії (електромобілі, гібриди) та функцією старт-стоп (Duracell Extreme AGM);
  • для вантажних автомобілів, автобусів та спецтехніки (Duracell Professional HD, Duracell Professional SHD, EFB).
  • резервна АКБ (Duracell Extreme AGM).

Акумулятори DURACELL мають такий хімічний склад і сконструйовані так, щоб забезпечити максимальну продуктивність і надійність запуску двигуна щодня, в будь-яких умовах (в т.ч. поганої погоди), для будь-якого виду техніки. Ці АКБ відрізняються характеристиками (від 44 до 110 А * год), але мають загальні риси. Представлені моделі двох типів – європейського та азіатського (висота корпусу – 175 та 190 мм або 225 мм з урахуванням клем відповідно), з прямою та зворотною полярністю.

Купити акумулятори DURACELL в АвтоНова-Д

Завдяки тому, що компанія «Автонова-Д» є офіційним дистриб'ютором продукції Duracell Automotive, ви можете купити акумулятори Duracell за найвигіднішими цінами, без переплати посередникам. Акумулятори Duracell можна купитискориставшись нашим оригінальним каталогом.

 
У вибраній категорії немає товарів