Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Доставка

Доставка

 

Доставка замовлень  перевізниками

 

На сьогоднішній день ми здійснюємо відправки перевізником Нова пошта, замовлення для відправки "день у день" приймаються з понеділка по п'ятницю до 15:45.

Термін доставки замовлення перевізником Нова пошта може бути збільшений, в залежності від регіона відправки. Також відправки здійснюються лише на відділення які зараз працюють (інформацію про актуальність графіку роботи відділення можна дізнатись на сайті перевізника https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/10171).

Номер декларації буде доступний на наступний після відправки день в особистому кабінеті на нашому сайті. Ви також можете запитати номер декларації у відповідального за замовлення менеджера або логіста (контактну інформацію можна знайти в розділі «Контакти»).

Відслідкувати замовлення по декларації можна на сайті перевізника https://novaposhta.ua

 

Перевізники Київські відомості та Гюнсел - тимчасово не приймають замовлення до відправок.

 

 

 

Доставка замовлень по місту Київ

  1. Щоденно з понеділка по п'ятницю ми здійснюємо 4 планових виїзди об 9:00, 11:00, 13:00 та 15:00, в суботу ми здійснюємо планові виїзди о 09:00, 12:00 та 15:00.
  2. При замовленні товару на суму до 2000 гривень вартість доставки складає 100 гривень, якщо сума замовлення більше 2000 гривень - доставка безкоштовна.

 

Послуга "Екстра доставка"

  1. Замовлення для відправки приймаються щоденно з понеділка по суботу до 17:30.
  2. Послуга доступна по місту Київ, а також за межі міста (доставка можлива лише в такі населені пункти: Бровари, Бориспіль, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Вишневе, Боярка, Крюківщина, Ірпінь, Буча, Немішаєве, Новосілки)
  3. Вартість послуги складає 200 гривень (при замовленні в межах міста), 350 гривень (при замовленні за межі міста).

Діють обмеження по габаритам замовлення.

 

Доставка філій компанії в інших містах

 

Філії забезпечують самовивіз та відправку Новою Поштою.

У зв’язку з швидкою динамікою розвитку ситуації, за необхідністю уточнюйте актуальність графіку роботи на поточний день за контактами на сторінці сайту - КОНТАКТИ 

Відправлення Новою Поштою відбувається за новим графіком перевізника. Орієнтовні строки доставки 3 дні, але цілком залежить від зовнішніх обставин і може змінюватись. Просимо уточнювати строк доставки безпосередньо під час відправлення перевізником.

 

 

Страховка:

За замовчуванням, вантажі, що відправляються транспортними компаніями, не страхуються. При оформленні замовлення клієнт повинен самостійно оцінити необхідність страхування відправленого йому вантажу. Ми не несемо відповідальності за пошкодження незастрахованого вантажу в ході перевезення транспортною компанією, всі претензії по пошкодженню вантажу клієнт має право виставити перевізнику.

 

Транспортування крихких вантажів (особливо лобових стекол) здійснюється з обов'язковою страховкою.

 

МИ РОБИМО ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ВИ ОТРИМАЛИ

СВОЇ ЗАМОВЛЕННЯ В НАЙКОРОТШИЙ СТРОК