Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

28/11/2022

Фотофакт: свічки розжарювання HIDRIA – деталі ОЕМ-якості

Свічки розжарювання HIDRIA присутні навіть в каталозі VAG ЕТКА

HIDRIA – відомий словенський бренд свічок розжарювання. Це деталі ОЕМ-якості, і ось – наочний тому доказ (дивимося скриншот нижче).

 

Оригінальна якість свічок розжарювання HIDRIA підтверджується їх наявністю в каталозі ETKA для низки двигунів Volkswagen!

 

 

glow plug - з англ. свічка розжарювання

 

Враховуючи, що одній й ті самі двигуни VW встановлювалися та продовжують встановлюватися на автомобілі не лише материнської марки Volkswagen, а й на інших брендів групи VAG, можна говорити про широку сумісність і з автомобілями Skoda, Audi, SEAT, Cupra.

 

З найбільш свіжих рішень як приклад – на VW Passat B8 з двигуном 2.0L TDI Evo з конвеєра встановлються свічки розжарювання HIDRIA.

 

 

Як приклад широкої сумісності можна зазначити те, що тим самим ДВЗ оснащується Cupra Formentor 2021.

 

 

До речі, HIDRIA є одним з ключових виробничих партнерів Volkswagen, і в них великі плани на майбутнє. Так, у жовтні 2021 року HIDRIA заявила, що підписала контракт на суму 45 мільйонів євро з VAG на розроблення та постачання ключових компонентів для сучасних 48-вольтових стартер-генераторів. Ці системи використовуватимуться в автомобілях VW типу м`який гібрид з 2023 року.

 

Доступні свічки розжарювання HIDRIA в АвтоНова-Д.