Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

12/04/2023

В наявності в АвтоНова-Д – приводні ремені Continental

Continental випускає приводні ремені (ГРМ, генератора тощо) для більшості марок та моделей автомобілів

Німецький Continental є найбільшим у світі виробником автомобільних компонентів з гуми та каучуку, і на ринку післяпродажного обслуговування відомий в першу чергу своїми шинами та склоочисниками. Однак насправді асортимент цього бренду набагато ширший. Одна з найпотужніших лінійок в його портфелі – приводні ремені.

 

 

І з лютого 2023 року ця лінійка поповнила портфель АвтоНова-Д!

 

Continental є одним з найстаріших виробників приводних ременів: їхній серійний випуск бренд запустив ще в далекому 1923 році. У 1961 році вперше в світовій історії для розподільного валу замість ланцюга почав використовуватися ремінь. Цей ремінь був саме виробництва Continental.

 

 

На сьогодні Continental пропонує ремені та комплекти ременів для майже всіх марок та моделей автомобілів. Загалом це більше 500 видів запчастин, лінійку яких формують:

 

  • Ремені: ремені ГРМ, поліклинові ремені – звичайні та серії Elast (еластичні), клинові ремені;
  • Компоненти приводного механізму: помпи (водяні насоси), шківи генератора з обгонною муфтою, демпферні шківи колінчастого валу, монтажні комплекти ремінного шківу колінчастового валу (гвинти + розпірні або підкладні шайби).
  •  Комплекти: комплекти ременя ГРМ (ремінь + натяжні та напрямні ролики + гвинти/гайки + стікер заміни ременя), комплекти ременя ГРМ з помпою, комплекти поліклинового ременя (ремені + ролики + амортизатори натягувача + кріпильні матеріали), комплекти поліклинового ременя з помпою, комплекти ГРМ з ременем балансування валу.
  • Інструменти: набори Tool Box для заміни ременів, монтажний інструмент для поліклинових ременів, прилад для виміру довжини клинового та поліклинового ременя.

 

Для довідки: донедавна приводні ремені підрозділ Continental Aftermarket реалізовував під  маркою ContiTech. У вересні 2018 року бренд ContiTech було ліквідовано, і тепер відповідна продукція випускається під материнською маркою Continental.

 

 

Ремені Continental вважаються одними з найкращих на ринку за всіма ключовими характеристиками. Зокрема, ремені ГРМ мають наступні властивості:

 

  • надійно працюють у температурному діапазоні від -30 до +140 градусів за Цельсієм;
  • ніколи не перекручуються: нитки корду (корд складається із скловолокна) поперемінно закручені у різні боки;
  • мають ККД понад 99% (за заявою виробника).

 

Основу ременя ГРМ Continental становить синтетичний каучук (60%). До складу гуми також входять технічний вуглець (30%) та присадки (10%). Експлуатаційний термін деталі – приблизно 60-100 тисяч км.

 

 

Ще однією особливістю ременів Continental можна назвати збільшений гарантійний термін: впевненістю в якості продукту дозволяє виробнику надавати 5-річну гарантію.