Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Универсальный каталог запчастей


Гальмівні диски на автомобілі групи VAG – Audi, Volkswagen, Skoda, SEAT

Коли виникає необхідність купити нові гальмівні диски на авто, то часто, серед деяких автомобілістів існує така думка, нібито диски це всього лише залізяка, і не важливо, які вони, краще вже взяти хороші колодки, і питання закриється. Але насправді гальмівні диски, як і всі елементи гальмівної системи автомобіля грають ключову роль у безпеці, комфорті, і навіть зовнішній вигляд авто. Наприклад, диски зі спеціальним покриттям не іржавіють, а значить, як мінімум, виглядають краще. Крім цього на кромці, поребрику, не з'являється шар іржі – часта причина биття при гальмуванні на зношеному диску. Тому, коли встановлюються нові колодки, відбувається нещільне прилягання в районі робочої поверхні.

Найголовніше для диска, це те, з якого матеріалу вони виготовляються. Адже температурний режим з яким стикається гальмівний диск, у робочих режимах, дуже мінливий. То нагрів, то різке охолодження, наприклад при проїзді калюжі. Бувають випадки, коли неякісний диск від надмірного нагрівання навіть лопається і розлітається. Часто, для любителів швидкісної їзди і різких гальмувань, достатньо одного проїзду по калюжі, щоб геометрія гальмівних дисків порушилася, або як кажуть – диск «повело».

Гальмівні диски AND виготовляються з найякісніших матеріалів, завдяки чому температурний діапазон дуже широкий, на рівні самих титулованих світових виробників у сфері виробництва компонентів гальмівних систем. Гальмівні диски AND представлені широкою лінійкою і покривають практично весь модельний ряд автомобілів сім'ї VAG. Диски AND вже отримали позитивні відгуки й хороші оцінки наших постійних клієнтів, які рекомендуються для встановлення на СТО і приватними покупцями. Спробуйте і Ви запчастини для гальмівної системи ТМ «AND». Ми пропонуємо повний спектр в цій категорії - гальмівні супорти, колодки і диски.
У вибраній категорії немає товарів

Каталог Тормозных дисков для автомобилей Группы VAG - AUDI, VOLKSWAGEN, SKODA, SEAT. Если нужно купить качественные тормозные диски для вашего автомобиля, рекомендуем обратить внимание на Тормозные диски "AND". Наилучшее сочетание цена-качество на рынке. Материалы и точность изготовления соответствуют всем параметрам качества, присущие оригинальным компонентам тормозных систем VAG, при этом наши цены остаются гораздо более привлекательными. Тормозные диски АНД уже рекомендуют многие механики на СТО своим клиентам, это показатель доверия от профессионалов. Мы же, Компания "Автонова-Д", в свою очередь, стараемся поставлять тормозные диски отличного качества по приятным ценам.