Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Универсальный каталог запчастей


Клапани EGR -  Skoda, Volkswagen, Skoda, Seat

На жаль, про екологію в Україні, з автомобілістів, мало хто піклується. А про наявність в автомобілі такого вузла, запчастини як КЛАПАН EGR, ніхто навіть не здогадувався, поки не засвітилася лампочка «check engine» на панелі приладів. А саме заради екології, у конструкції систем двигуна, був розроблений і встановлюється EGR. І цей вузол так глибоко інтернований в систему, що вихід його з ладу це цілий головний біль для автовласника, починаючи з діагностики і закінчуючи установкою. Нестабільна робота, плавають обороти, двигун троїть і набридливо світиться лампочка «чек». При цьому ЄГР широко взаємодіє з іншими системами і сенсорами, плюс до всього програмна прошивка блоку управління двигуна налаштована на нормальну роботу ЄГР. Датчик температури ОЖ (THW), датчик масової витрати повітря (MAF-sensor), датчик положення дросельної заслінки (TPS), датчик температури повітря у впускному колекторі (THA — на деяких моделях) і ряд інших датчиків, всі вони в процесі роботи мотора взаємодіють з EGR, тому нормальна працездатність Клапана EGR істотно впливає на роботу двигуна в цілому. Поломка клапана EGR відчутно «б'є по кишені», це дорогий вузол.

В даному каталозі, можна вибрати і купити Клапани EGR торгової марки AND автомобілів групи VAGAudi, Volkswagen, Skoda, Seat. Клапани ЄДР «AND parts» - це якість оригіналу (вони виготовлені на заводі, який виробляє дану позицію в оригіналі) і доступна ціна, яка істотно відрізняється від оригінального аналога.

Гарантія на всі клапани EGR AND 1 рік. Крім того, тільки у нас можна придбати окремо клапан EGR, радіатор EGR прокладку під клапан EGR.
У вибраній категорії немає товарів