Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Универсальный каталог запчастей


Насоси ГУР (гідропідсилювача)

Якщо виникла потреба придбати новий якісний насос гудроусилителя (насос ГУР) на Шкоду, Фольксваген, Ауді або Сеат, Компанія "АвтоноваД" допоможе вам підібрати надійний варіант, щоб ваш автомобіль ще довго радував свого господаря сотнями тисяч кілометрів безпроблемної експлуатації.

Справний насос гідропідсилювача в сучасному авто це, в першу чергу, запорука безпеки руху та комфорту. Основне завдання ГУР - вам просто легше крутити кермо, та й, частково, знижують передачу на руки нерівностей від доріг-по суті це все. Особливого догляду насос не вимагає. Є кілька рекомендацій, як просто не дати йому вийти з ладу:

  • Стежити і іноді перевірять рівень рідини (масла) в бачку, а також, згідно з регламентом, не скупитися на заміну. Тут варто відзначити, що масло для гідропідсилювача не завжди універсально. Краще заливати оригінальні рідини, або аналоги з допусками виробника.
  • Стежити за герметичністю сальников рульової рейки – як правило, при плановому техобслуговуванні, механік візуально може знайти проблеми. Головне, щоб заглянув, куди потрібно.
  • Періодично, наприклад, при черговому ТО, звертати увагу на натяжку приводного ременя і його стан.
  • Звертати увагу на стан патрубків системи, щоб нічого не текло і не «капало».
  • Фахівці також рекомендують не вивертати колеса до упору на час довше 3-5 секунд. Насос працює в такому режимі в інтенсивному режимі з максимальним тиском. І якщо зловживати часто таким режимом, насос раніше вийде з ладу.

Вибрати й купити Насос гідропідсилювача на Фольксваген, Шкоду, Ауді або СЕАТ можна в нашому каталозі. Потрібна допомога при підборі? Звертайтеся, ми з радістю Вам допоможемо!
У вибраній категорії немає товарів