Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Історії успіху й відгуки клієнтів

"Омега". Олександр Чесноков, заступник комерційного директора із закупівель технічних рідин і АКБ

01/12/2020


 

Компанія ОмегаДля тих, хто не в автобізнесі
Історія "Омеги" почалася в далекому 1990 році. З упевненістю можна сказати, що ця компанія стояла біля витоків розвитку ринку автокомпонентів України й заклала основи у формуванні сервісного підходу в продажах. Компанія "Омега" сьогодні — це найбільший в Україні оператор ринку запчастин для легкових і вантажних автомобілів, зі штатом понад 2400 співробітників. Клієнтами "Омеги" є понад 14000 українських компаній. Також, з 2012 року компанія «Омега» є учасником міжнародного закупівельного союзу TEMOT.

 

Олександр Чесноков, компанія Омега

Олександр Чесноков:

"Сучасний бізнес вибачає все менше помилок і тим більше зупинок. Тому для нас дуже важливо співпрацювати з надійними бізнес-партнерами, які нас ніколи не підводять.

 

Бізнес-партнерство "АвтоНова-Д" і "Омеги" — це тандем двох професіоналів, які працюють злагоджено, точно, оперативно і з величезною взаємною відповідальністю. Наше співробітництво розвивалося поступово, не обійшлося без промахів і помилок, які ми опрацювали та врахували. Але ми завжди слідували правилу: "Навички можна підтягнути, а прагнення — ні."

 

І хоча 2020 й був складним, "АвтоНова-Д" зуміла витримати наростаючий темп і обсяги поставок, необхідний "Омега". За такий відповідальний підхід і прагнення перевершити очікування, ми так цінуємо наше партнерство.

 

Зараз ми впевнено плануємо подальшу співпрацю!