Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

26/05/2023

Оливні теплообмінники від MS Motorservice / Rheinmetall – відео

Відповідну категорію запчастин німецький концерн продає під брендами Pierburg та BF

Компанія MS Notorservice, автомобільний підрозділ концерну Rheinmetall, опублікувало відео, яке присвячене лінійці оливних теплообмінників. Враховуючи те, що літо вже близько, а в деяких регіонах вже фактично наступило, ролик можна розцінювати як нагадування про важливість слідкування за станом компоненту, який бере активну участь у системі охолодження ДВЗ.

 

 

Теплообмінники використовуються в більшості двигунів для зниження температури оливи, яка, у свою чергу, відповідає не лише за змащення рухомих деталей, але й їхнє охолодження. За рахунок передачі температури в контур охолоджувальної рідини двигуна температура оливи може бути знижена до 30°C. Сучасні теплообмінники мають здебільшого конструкцію слойоного пирога – декілька пластин розташовуються одна над одною і утворюють окремі канали. Ці канали чергуються між заповненими оливою та антифризом.

 

 

Система доволі ефективна, але є у неї і недолік – вона важко піддається чищення. Тому при появі перших «симптомів» MS Motorservice рекомендує замінювати оливні радіатори.

 

Якщо теплообмінник забитий продуктами зношування, існує ризик збільшування тиску. А це, у свою чергу, може обернутися витоком оливи із системи.

 

Оливні радіатори Rheinmetall випускає під брендом Pierburg для легкових авто та під маркою BF для вантажівок. Восени 2022-року виробник розширив асортимент таких радіаторів на 37 нових позицій. Вони забезпечують покриття у понад 150 млн автомобілів.

 

 

Відзначимо, що запчастини від Rheinmetall доступні в наявності в АвтоНова-Д.