Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

11/04/2024

Запчастини BORSEHUNG, оригінал в зеленій упаковці. Чим вони цікаві?

Трішки про особливості запчастин BORSEHUNG та їхню характерну зелену упаковку

Більшість торгових марок запчастин у брендуванні своєї продукції використовують білий, синій, блакитний червоний та помаранчевий кольори. Однак BORSEHUNG пішов інших шляхом: німецька торгова впізнається на ринку завдяки зеленому кольору «оформлення» комплектуючих.

 

 

Про BORSEHUNG говорять – оригінал в зеленій упаковці. Чому оригінал? Тому що його запчастини поставляються на конвеєри автовиробникам з різних країн світу: Німеччини, Чеської Республіки, Бразилії, Мексики тощо.

 

 

Як приклад, опора заднього амортизатора Skoda Octavia Tour під артикулом B12237 – це та сама деталь, що в каталогах йде під номером VAG 1J0513353.

 

Крім оригіналу, BORSEHUNG також постачає запчастини від преміальних брендів запчастин.

 

 

Приклад такої деталі – паливний насос високого тиску для автомобілів VAG за номером B13841. Під цим артикулом криється будь-яка актуальна версія ПНВТ Bosch від 0 261 520 347 (VAG 06H 127 025 Q) до 0 261 520 472 (VAG 06H 127 025 R).

 

 

 

Упаковку в характерному зеленому оформленні BORSEHUNG зробив візитівкою свого бренду. Крім, кольору, який одразу впадає в очі, вона цікава й іншими деталями: якісним картоном (якщо деталь постачається в коробці), захисним пергаментом (в нього додатково запаковують деталь) або запаяним поліетиленовим пакетом, маркуваннями з артикулом та QR-кодом, які дуже зручно читати / зчитувати за рахунок мінімалістичного оформлення. До деяких деталей в комплекті йде сервісна / гарантійна книжка.

 

 

BORSEHUNG присутній на ринку з 2014 року. За 10-річну історію існування він запропонував ринку великий асортимент запчастин для німецьких автомобілів: VAG: Volkswagen, Skoda, Audi, Seat. Це запчастини моторної групи, системи охолодження, трансмісії, зчеплення, системи кермування, підвіски, паливної, вихлопної та гальмівної систем, електрику та кузовні елементи.

 

 

 

Асортимент продукції BORSEHUNG доступний в наявності в АвтоНова-Д.