Ми працюємо. Ми робимо все, що залежить від нас, та навіть більше
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

15/11/2022

SIGNEDA: великий вибір кузовних запчастин для різних авто

SIGNEDA пропонує кузовні запчастини та оптику як для масових моделей, так і більш рідкісних машин

Литовський бренд SIGNEDA має один з найбільших асортиментів запчастин кузовних запчастин та світлотехніки для автомобілів різних марок та моделей. Велика кількість з цих деталей доступна в АвтоНова-Д!

 

 

SIGNEDA – що саме готовий запропонувати цей бренд?

 

Компанія SIGNEDA веде свою діяльність з 1994 року. На перших порах вона займалася оптово-роздрібним продажем автозапчастин у країнах Балтії, а вже у 2000-х роках стала великим гравцем ринку запчастин на у Центральній та Східній Європі.

 

На сьогодні SIGNEDA пропонує приблизно 300 000 запчастин для автомобілів європейських, американських, корейських, японських, італійських та французьких автомобілів. Це різноманітні кузовні деталі (двері, крила, пороги, підрамники), запчастини бамперної групи, радіаторні решітки, корпуси дзеркал, головні фари, задніх ліхтарів, протитуманні фари, ДХВ, тощо. Також – деталі кріплення, скло, колісні диски, лампи, підкапотного простору (запчастини системи охолодження, etc). 

 

 

Асортимент SIGNEDA постійно збільшується. Причому компанія приділяє увагу не тільки популярним автомобілям, але й більш рідкісним екземплярам, щоб їхні власники також малу можливість задовольнити свій попит у запчастинах. Як приклад, у жовтні 2022 року бренд додав до свого каталогу кузовні запчастини для масл-кара Chevrolet Camaro, а також колісні диски та колісні проставки для Dodge Challenger, Durango, RAM та Ford Mustang. Водночас лише місяцем раніше SIGNEDA поповнила асортимент кузовними деталями для кросовера Kia Sportage QL / 2016-2022 (капот, решітка радіатора, бампери, фари, тощо), який, до речі, протягом кількох років входить до ТОП найпопулярніших авто в Україні, а в певні роки навіть був бестселером ринку.

 

 

Перелік всіх запчастин доступний в онлайн-каталозі на офіційному сайті SIGNEDA

 

Запчастини SIGNEDA в асортименті АвтоНова-Д

 

 

Чимала кількість запчастин SIGNEDA є в наявності в АвтоНова-Д (підібрати необхідні деталі можна через пошук за кодом у спеціальному вікні в шапці на головній сторінці cайту autonovad.ua). Також великий вибір деталей доступні під замовлення – з терміном доставки до 14 днів. Пропозиція охоплює 91 737 SKU (станом на листопад 2022 року).

 

Також хочемо звернути увагу, що надеякі позиції діють великі знижки.