Ми відновили поставки з-за кордону під замовлення
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

16/08/2021

Ctrl+Delete опади зі скла з AquaCtrl Continental!

Будь-яка погода під контролем зі склоочисниками AquaCtrl...

Час летить непомітно. Коли думаєш, що літо тільки починається, раптом розумієш, що за вікном вже середина серпня. Ми всі готуємося заздалегідь до запланованих змін - збори дітей до школи, сезонний гардероб в шафі і, звичайно ж, готовність автомобіля зустрічати холодний клімат.

Підготовка без поспіху - гарантія правильного вибору без втрачених дрібниць. Це стосується як потреб особистого автомобіля, так і складських запасів для ваших клієнтів.

 

Щоб підготуватися на всі 100%, пропонуємо погортати каталог щіток склоочисника Continental і вибрати для себе підходящі варіанти. Дізнатися код товару за моделлю автомобіля можна на сайті виробника.

 

 Технологічні складові щіток склоочисників Continental
 

Щоб допомогти з вибором, нагадаємо про характеристики трьох ліній щіток склоочисників Continental.

 
  •  AQUACTRL SET - це комплект з двох передніх склоочисників із системою кріплення відповідно до сумісних марок-моделей автомобілів. 
  • AQUACTRL - це передній склоочисник з адаптером, який забезпечує сумісність з більшістю європейських автомобілів. Навіть традиційні металеві каркасні двірники, які зараз експлуатуються на 60% європейських авто, можуть бути замінені на сучасні безкаркасні щітки Continental. Щобільше, лише 21 артикул забезпечує сумісність з більше ніж 90% європейських авто, що дозволяє знизити затрати на ваш склад або вітрину.
  • REARCTRL - це задній склоочисник, що встановлюється через кріплення відповідно до конструкції сумісних автомобілів.
Continental AQUACTRL SET, AQUACTRL, REARCTRL
 
Звертаємо вашу увагу на маркування на упаковці щіток Continental. Шість елементів маркування мають наступне розташування та призначення:
Маркування склоочисників
 
Захисна наліпка гарантує недоторканість товару у його заводському стані. Інструкція, що вкладена в упаковку, доповнена цифровими підказками щодо встановлення щіток, які можна отримати шляхом сканування QR-коду на зворотньому боці упаковки.
Захисна наліпка й інструкції з інсталяції щіток Continental