Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

10/04/2024

Диски, колодки, пружини та кузовні деталі. Надходження від ATE, Kilen та Signeda

Короткий огляд новинок цього тижня

В АвтоНова-Д чергове поповнення від Aftermarket-брендів. На склади компанії надійшли, зокрема, поставки від таких брендів, як ATE (деталі гальмівної системи), Kilen (пружини підвіски) та Signeda (кузовні запчастини, оптика). Загальна кількість найменувань – понад 1,3 тисячі.

 

ATE

 

 

До поставки від німецького преміального бренду ATE увійшли деталі, призначені для авто марок Audi, Volkswagen, Porsche, Skoda, Seat, BMW, Mercedes, MINI, Lexus, Honda та Hyundai. Це 514 артикулів у таких групах:

 

  • гальмівні диски: серій Original та Power Disc (Original – традиційні гладкі гальмівні диски, що повністю дублюють параметри «оригіналу», Power Disc – upgrade лінійка, диски із насічками; покликані швидше відводити пил та воду від пари «диск-накладка»);
  • дискові колодки: звичайні та лінійки ATE Ceramic («керамічні колодки» зі збільшеним ресурсом);
  • барабанні колодки;
  • гальмівні супорти та шланги;
  • головні циліндри та підсилювачі гальм;
  • троси стоянкового гальма;
  • датчики зносу гальмівних колодок та датчики ABS;
  • троси зчеплення.

 

Kilen

 

 

Окрім пружин підвіски , в поставку від шведського Kilen увійшла також велика кількість амортизаторів капоту та багажнику. Також знайшлося місце і ресорам. Ця продукція – 294 найменування – орієнтована на популярні автомобілі Volkswagen, Audi, Skoda, SEAT, Porsche, Opel, BMW, Ford, Volvo, Land Rover, Toyota, Citroen, Peugeot, Renault, Nissan, Kia, Mitsubishi, Hyundai, Kia, Mitsubishi та Subaru.

 

Signeda

 

 

Нарешті, Signeda традиційно поставила кузовні запчастини, призначені головним чином для відновлення популярних авто із США: VW Jetta, Ford Fusion, Jeep Copmass, VW Touareg, Audi Q3, BMW X5, Subaru Otback, Dodge Jorney та ін. Це бампери та їхні кронштейни, крила, підкрилки, підсилювачі, молдинги спойлери тощо. Також серед надходження значаться радіатори системи охолодження та радіатори кондиціонеру.

 

Надходження від литовської Signeda виявилося найбільшим за асортиментом – 539 найменувань.

 

Переглянути повний список надходжень (артикули + суміснсть) – за цим посиланням.