Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Универсальный каталог запчастей


Дросельна заслінка до авто VAG групи - Ауді, Фольксваген, Шкода, СЕАТ

Всі знають, що для того щоб щось горіло потрібно паливо, іскра і повітря. Дросельна заслінка в автомобілях потрібна якраз для того, щоб регулювати надходження необхідної кількості повітря, що йде в двигун для паливоповітряної суміші. Ось вона вже впорскується форсунками в камери згоряння циліндрів. Принцип звичайного клапана – закрито і відкрито. Залежить від положення педалі акселератора, або по-простому – "газу".

В залежності від покоління двигуна, існують дросельні заслінки, як електричним, так і з механічним приводом. Ясна річ, чим складніше двигун, тим сучасніше на ньому дросельна заслінка. З електричним приводом встановлюється на більш сучасні мотори, де точній роботі механізму сприяють ще ряд електричних датчиків. Все повинно працювати в тандемі, і коли виходить з ладу один з датчиків, потрібно правильно його діагностувати і прочитати помилку фахівцем на сервісі. Іноді, часто симптоми виходу з ладу ДЗ (дросельної заслінки) часто плутають з іншими вузлами. Наприклад, багато хто знає, що таке «плаваючі оберти». Так ось, таке явище буває як при поломці датчика положення ДЗ, так і при проблемі з датчиком положення педалі газу.

Відсутність, або провал тяги при різкому наборі швидкості, що часто приписують заслінці, можуть бути симптомом забитої сітки грубого очищення в паливному насосі. На деяких моделях концерну VAG, які їздять на наших дорогах, наприклад Skoda Octavia Tour проблема з ДЗ вже не раз зустрічалася за цей час. Мотор 1,6 AEE взагалі нерідко грішить "плаваючими" оборотами. Чому це відбувається? Від часу, в зв'язку з природним зносом, просто стираються контакти в самому потенціометрі, і бортовий комп'ютер автомобіля «не розуміє» в якому положенні знаходиться заслінка і видає помилку. Наслідок – експлуатація автомобіля стає неможливою. Вихід – купити новий і замінити несправний блок дросельної заслінки, так як він продається найчастіше, тільки в зборі. Чистка дроселя тут ніяк не позначиться на працездатності вузла, адже причина не в цьому.

Варто також відзначити нюанси установки нової дросельної заслінки. Існує таке поняття як «адаптапція». Якщо була виявлена помилка, пов'язана з положенням дроселя в ЕБУ автомобіля, простіше кажучи, в «мізках», то після демонтажу старої ДЗ, необхідно спочатку обнулити коди помилок. Після установки нової ДЗ потрібно провести певні процедури за допомогою комп'ютера і, налаштованого в ньому, програми, для виявлення і правильної інсталяції блоку дросельної заслінки. Найчастіше це відбувається як раз з ДЗ з електричним приводом. Хоча бувають випадки, на деяких автомобілях, коли досить зняти клему з акумулятора для обнулення помилок.
У вибраній категорії немає товарів