Автомобильные аккумуляторы Duracell
Ru
Вход/Регистрация
Вы можете использовать свой код клиента
Заказать обратный звонок
Обратный звонок

Новости

30/03/2017

Borsehung - топ-бренд запчастей оригинального качества на рынке Aftermarket

Borsehung GmbH  - профессиональный поставщик запасных частей для европейских автомобилей  с акцентом на Volkswagen Group. Все продукты, изготовленные и продаваемые под торговой маркой Borsehung, являются продуктами OE.  В настоящее время Borsehung  обслуживает профессиональных оптовиков по всему земному шару.  

Бренд Borsehung  является топ-брендом  по качеству на рынке  Aftermarket. В настоящее время продукция, производимая и продаваемая под  торговой маркой  Borsehung, в основном охватывает систему двигателя, систему кондиционирования воздуха, подвеску и систему рулевого управления, тормозную  систему, электрику.

 

Глобальная сеть бизнеса  Borsehung представлена в странах:

 

Европа: Чехия, Польша, Словакия, Россия, Турция, Германия, Дания, Норвегия, Греция, Великобритания, Испания, Португалия, Швейцария и т.д.

Америка: США, Колумбия, Эквадор, Венесуэла, Бразилия, Аргентина, Чили и т.д.

Африка: Египет, Алжир, Ливия, Тунис, Судан, Южная Африка и т.д.

Азия и Ближний Восток: Индия, Казахстан, Израиль, Иордания, Сирия, ОАЭ и т.д.

Океания: Австралия, Новая Зеландия.

 

Стоит отметить, что на протяжении всего процесса от заготовки сырья до производства и переработки, от дизайна упаковки до выбора материалов, продукты Borsehung поставляются в соответствии с концепцией защиты окружающей среды. Это полностью соответствует политике экологической солидарности ТМ «AND» при построении процессов с момента производства  до установки запчастей на автомобиль конечного потребителя.

 

Бренд  Borsehung представляется в ассортименте запасных частей «АвтоНова-Д».

Комментарии
Роман 19:56 11/03/2019
Купив сьогодні ступицю і стойку стабілізатора..)Який прогноз ...скільки має проходить..?!)))
Автопартнер магазин 03:09 30/06/2017
Шановні Панове!!!Яка різниця,в якій країні виготовлена запчастина,дивіться на якість,ціну,постачальника,які вам пропонуюь.Є бренди,які позиціонують себе як "якість оригіналу" за низьку ціну,не вірте,якісні запчастини не можуть бути нижче середнього цінового сегменту.З даним брендом мав проблему,внутрішній кулак не відповідав оригінальному номеру,в коробці був пересорт,а загалом,важко говорити,поки немає статистики продаж,зовнішньо вироби виглядають нормально.
Наумов Вадим Ігорович 09:34 20/04/2017
Колеги, компанія Borsehung не є виробником і не постачає запчастини власного виробництва ні для VW, ні для відомих топ брендів. А навпаки, є пакувальником оригінальних запчастин й запчастин топ брендів. Яким чином Borsehung вдається офіційно в Європі (з її набагато жорсткішим законодавством і контролем) продавати оригінал під своєю торговою маркою, чесно кажучи сам не розумію. Хоча це дійсно так і є. Так Borsehung - це черговий пакувальник типу JP Group, Febi, але головною відмінністю від цих брендів є саме наявність всередині переважно оригіналу в певних випадках топ бренду. Вартість даних запчастин значно дорожча й JP Group й Febi, але в той же час і значно дешевша оригіналу. Дуже частно під торговою маркою Borsehung можна придбати запчастину, яка існує виключно в оригіналі, але по приємнішому ціннику. Рішення купувати й користуватись перевагами, які дає торгова марка Borsehung чи ні, залишається за кожним з нас індивідуально. Наразі, майже рік співпраці з компанією Borsehung та продажів її продукції дає нам в цілому позитивні відгуки. Звісно ж є й нарікання, й завжди будуть ті, хто принципово чи через консервативні звички відмовляється від усього нового. Але це є з кожним брендом й не тільки на ринку автозапчастин.
Юг-Авто ТОВ 12:43 18/04/2017
заказали суппорта на гольф по этой фирме, выглядят прилично, маркировка похожа на оригинальную, кат номер срезан болгаркой. Поэтому, если и подделка, то узкоглазые очень старались)
Яненський Сергій 09:43 18/04/2017
Ігор Денисевич, я не веду мову про країну виробництва запчастин, Ви це розумієте. Я говорю про те, що нам в котрий раз розповідають казочку про бренд-виробника, постачальника ОЕ запчастин, який на справді таким не є і ні коли не був. Перша звістка про якого з*явилася на цьому світі в минулому році. А відомі автовиробники навіть і не здогадуються про те, що ця контора є їхнім постачальником запчастин. І це все під популярний нині відволікаючий акомпанемент пісні " Все роблять в Китаї". Якщо у Вас є інформація достовірна і підтверджена про якусь запчастину, яка виробляється Borsehung і про виробника автомобілів, який використовує цю запчастину в своєму виробництві, то поділіться нею відкрито, на форумі, або в рекламній продукції. Дякую.
Родзик Юрий Сергеевич 08:49 20/04/2017
100%
Ігор Денисевич 16:27 10/04/2017
Шановний, Віталію Я вислав Вам на пошту кроси.
Ігор Денисевич 16:21 10/04/2017
Шановний Сергію, сьогодні 80% запчастин (якщо не більше) майже усіх відомих брендів виробляються в Китаї. Не можу сказати це добре чи погано - це реалії сьогодняшнього дня. Багато оригінальних запчастин, до речі, теж виробляються в Китаї.
Ігор Денисевич 16:12 10/04/2017
Шановний Федір Васильович, ці запчастини ми поставляємо зі Словаччини.
Авторесурс ТОВ 23:55 07/04/2017
Достойное качество по доступной цене.
Яненський Сергій 19:20 07/04/2017
Febest, JP Group, теперь Borsehung - очередная "Германия", "Австрия", "Чехия" и т.д. В Китай и первий поворот в лево.
Чепелев Виталий 22:22 05/04/2017
А где можно взять кросс таблицы на этот бренд?
Губар Федір Васильович 16:46 01/04/2017
Таки хотелось бы знать, во какой стране производят данные чудесные запчасти?
Автоцентр Оптима Груп ТОВ 14:56 11/05/2017
Я понял,что везде)
Кирилюк Олександр Оттович ПП 15:33 30/03/2017
Знаємо,встановлюємо, радіємо ціновій політиці та якості.