Автомобильные аккумуляторы Duracell
Ru
Вход/Регистрация
Вы можете использовать свой код клиента
Заказать обратный звонок
Обратный звонок

Новости

13/01/2015

Казкові подарунки до Дня Народження!

17 січня компанія АвтоНова-Д святкує свій третій День Народження! Для того, щоб Ви мали змогу приєднатися до нашого свята, ми підготували приємні призи!
 

 Усі, хто замовить товар у день народження компанії, разом із запчастинами отримає подарунок, а який саме – таємниця. Вартість подарунка залежить від розміру Вашого замовлення. Оскільки 17 січня – субота, ми потурбувались і про це: святкові замовлення прийматимуться у п’ятницю, 16 січня.

 Якщо сума замовлення цього дня сягне 5 000 гривень, або більше, то це автоматично надає Вам право на участь у розіграші трьох путівок до Буковелю та трьох цінних призів.

Буковель - чарівне місце, де розташований найбільший гірськолижний курорт України, де Ви маєте змогу не лише кататися на лижах, але й спробувати безліч інших розваг, від екстремальних  атракціонів до спокійного  відпочинку з дітьми у дитячому клубі.


Крім того, умови розіграшу у цьому році були змінені: кожні додаткові 5 000 гривень збільшують Ваші шанси на перемогу, тому що за них надається додатковий білет у лототроні. При цьому враховуватимуться не лише відвантажені запчастини, але й прийняті у цей день замовлення.

Розіграш відбудеться 3-го лютого об 11:00 годині у нашій компанії і буде транслюватися у прямому ефірі на нашому сайті.

І це ще не все! У день триріччя компанії, ми анонсуємо нашу власну торгову марку AND. Багато хто з Вас  вже купував наші запчастини в продовж року, але прийшов час розповісти про те, чому виникла необхідність створити власну торгову марку і плани її розвитку.

У зв’язку з анонсуванням торгової марки, усім, хто в період з 16 по 29 січня придбає запчастини АвтоНова-Д на суму від 5 000 гривень, також стане учасником розіграшу 3-го лютого.

Ми відправимо Вас на курорт, при цьому зробимо це твердо і рішуче! Підтвердити ці слова зможе Вакуленко Єгор з Запоріжжя, який  6 вересня вилетів у Чорногорію вже через чотири дні після розіграшу, що відбувся під час акції «У відпустку з АвтоНова-Д».

Нашим переможцям буде надано можливість докупити другу та третю путівку по собівартості, щоб поїхати на відпочинок зі своїми рідними та близькими.

Готель ROYAL VILLAGE RESORT, де проживатимуть власники путівки знаходиться у 500-х метрах від першого підйомника, і дорогу Ви зможете проїхати на безкоштовному шатлі, який їздитиме кожні півгодини  від самого готелю. 


13/01/2015 Глинянська Катерина