Ми працюємо. Ми робимо все, що залежить від нас, та навіть більше
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

17/03/2023

Диски та колодки Otto Zimmermann – новинки для 2,9 тисяч моделей автомобілів

Пропозицію поповнили майже 100 нових артикулів

У 2022 році Otto Zimmermann включив до свого каталогу 95 найменувань гальмівних дисків та колодок. Поповнення асортименту забезпечує додаткове покриття для 2 851 типу транспортних засобів, йдеться в прес-релізі німецького бренду.

 

Більшість новинок, а саме 65 артикулів, це гальмівні диски. З-поміж них 41 найменуваннястандартні гальмівні диски, які сумісні з 717 моделями автомобілів. А 24 позиціїспортивні гальмівні диски, які призначені для модернізації 1 144 автомобіля.

 

 

Головна відмінність спортивних дисків від стандартних: додаткове оброблення поверхні, що забезпечує кращу ефективність гальмування, особливо на мокрій дорозі, а також більш короткий гальмівний шлях (за рахунок постійного відводу води і гальмівного пилу через отвори або канавки на гальмівній поверхні).

 

Що стосується гальмівних колодок, це 30 нових найменувань, які забезпечують потребу для 990 типів автомобілів.

 

 

Коротка довідка: Otto Zimmermann займається розробленням, виробництвом і продажем автомобільних компонентів для незалежного вторинного ринку вже понад шість десятиліть. Це один з найвідоміших та найпопулярніших брендів деталей гальмівної системи. Структурно – з точки зору матеріалів, розміру та компонування – гальмівні компоненти Otto Zimmermann еквівалентні ОЕ-деталям.