Відновлено доставку до Борисполя та Броварів
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

25/01/2023

Bilstein оснастила VW Multivan T7 регульованими амортизаторами

Відомий виробник компонентів підвіски зробив модель більш спортивною

Компанія Bilstein розробила койловерну підвіску EVO S для фургону VW Multivan покоління T7 – вона позиціонується як потужніша та гармонічніша за стандартну. Нові компоненти не просто встановили на прототип, вони вже пройшли випробування і допущені до експлуатації на дорогах загального користування.

 

Нова підвіска дозволяє занижувати автомобіль на 50 мм (точне значення залежить від комплектації та варіанта силової установки). За рахунок заниження кузова шини та колісні арки краще прилягають одна до одної. Таким чином, новому VW T7 надається більш динамічний вигляд.

 

 

А щоб додатково підкреслити відповідні технічні зміни, німецький виробник компонентів забрендував фургон відповідним чином. 

 

 

Однак головне це, звичайно, характеристики. Порівняно зі стоковими деталями регульовані амортизатори серії EVO S жорсткіші. Разом з оптимізованою висотою автомобіля і, як наслідок, більш низьким центром тяжіння, вони надають більш збалансовану реакцію системи кермування.

 

 

 

 

Загалом, як підкреслюють в Bilstein, спортивні характеристики підвіски EVO S у поєднанні з «істотним запасом комфорту» гарантують більше задоволення від керування у будь-якій повсякденній ситуації, навіть у далеких поїздках.

 

 

Усі компоненти підвіски EVO S мають цинк-нікелеве покриття для захисту від корозії.

 

Коротка довідка про VW Multivan T7: машина дебютувала влітку 2021 року. Їй повністю змінили зовнішній та внутрішній дизайн. На передній панелі з'явився окремий медіадисплей діагоналлю 10,25 дюйма, а до списку обладнання увійшов панорамний дах. Поки що модель пропонується лише з гібридною силовою установкою на базі бензинового турбомотора – вона розвиває 218 к.с.

 

Via: Bilstein