Відновлено доставку до Борисполя та Броварів
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

24/01/2023

Кузовні запчастини KLOKKERHOLM: наскільки великий асортимент? (+особливості деталей)

Скандинавський бренд вважається одним з найкращих виробників кузовних запчастин

KLOKKERHOLM – один з найстаріших виробників кузовних запчастин. Цей данський бренд присутній на ринку вже понад 50 років (з 1969-го), і, звичайно, за час, що минув, він створив великий портфель продуктів.

 

 

Станом на початок 2023 року кузовні запчастини KLOKKERHOLM – це понад 34 000 артикулів, які охоплюють понад 60 марок та 2300 моделей автомобілів.

 

Читайте також: Кузовні деталі KLOKKERHOLM: особливості оцинкування

 

 

 

5 особливостей кузовних запчастин KLOKKERHOLM

 

  1.     Усі металеві деталі – оцинковані (використовується цинк, що не містить шкідливого для людини та довкілля свинцю).
  2.     Запчастини цього бренду еквівалентні за якістю оригінальним деталям: були протестовані та схвалені незалежними організаціями – зокрема, TÜV у Німеччині, Centro Zaragoza в Іспанії, Certified Automotive Parts (CAPA) в США.
  3.     Зручний підбор запчастин (и) під конкретну модель завдяки детальному онлайн-каталогу: https://shop.klokkerholm.com/xProductCatalogue/default.aspx
  4.     Охоплення не лише сучасних моделей, але й ретро (лінійка Klokkerholm Klassik): наприклад, пропонуються деталі та ремчастини для Volkswagen T2, Volkswagen Kafer (Beetle, Жук), Mercedes-Benz 190 W201 тощо.
  5.     Історичне виробництво: від моменту заснування бренду воно знаходиться в Данії.

 

 

Запчастини KLOKKERHOLM доступні в наявності в АвтоНова-Д.