Ми працюємо. Ми робимо все, що залежить від нас, та навіть більше
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

23/11/2022

OPET: оливи, які заливають в авто ще на конвеєрі

Оливи OPET є також рідинами первинного заливання, зокрема, для автомобілів Ford та FIAT

Продукція бренду OPET, що виробляється в Турції, вже не один рік присутня на українського ринку і вже здобула великий пул шанувальників. Однак мало хто знає, що оливи цієї марки поставляються не лише на ринок післяпродажного обслуговування, але й конвеєри низки автовиробників.

 

 

Оливи OPEТ слугують рідинами первинного заливання для техніки Ford Trucks, FIAT, Case, New Holland, Otokar та ін.

 

 

Тут варто зауважити, що турецький завод Ford Trucks є одним з найбільших у світі, а саме з цього майданчика фургони та вантажівки (Transit, F-Max, ін.) поставляються на український ринок.

 

 

Схожа ситуація і з FIAT. Зокрема, седан / хетчбек FIAT Tipo випускається в Турції на заводі Tofas в Бурсі. Ця бюджетна модель є одним з конкурентів популярного Renault Logan користуються непоганим попитом в Україні. Те саме стосується і комерційного фургона FIAT Doblo – на українському ринку представлена саме версія турецького складання цієї моделі.

 

 

А саме такій моделі як Добло, автовласникам стала доступна синтетична олива Fullmax TF-DM1 0W-20. Спочатку це була рідина конвеєрної заливки – зокрема, її використовують для 1,6-дизельного турбомотору MultiJet2, яким оснащається оновлений FIAT Doblo 2022 м.р. А вже через деякий час ця олива з'явилася й в aftermarket. Вона відповідає специфікації FIAT 9.55535-DM1 та рекомендована до використання в силових агрегатах екологічного стандарту Euro 6d.

 

 Ознайомитися з асортиментом моторних олив OPET та іншими продуктами цього бренду можна в нашому каталозі.