Ми працюємо. Ми робимо все, що залежить від нас, та навіть більше
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

22/11/2022

Запчастини NK: 80 000 видів деталей з прицілом на європейські авто

Асортимент запчастин NK та його особливості

NK – датсько-німецький бренд, під яким випускається широкий асортимент автозапчастин. 98% продукції NK призначено для європейських моделей автомобілів.

 

 

Звертаємо увагу, що великий вибір запчастин цього бренду доступний в наявності в АвтоНова-Д.

 

NK – надійний вибір

 

Саме таким є рекламний слоган компанії. Історія бренду NK (абревіатура від Nordjysk Kobling) розпочалася в 1934 році: до того часу вже був сформований великий автопарк у світі з чималим досвідом експлуатації ТЗ. Була потреба у ринку запчастин, і NK виявився одним з тих брендів, який прийняв виклик.

 

Цікаво, що до 2000 року NK був суто датським брендом – Скандинавія є його батьківщиною. Однак на початку нового сторіччя компанія увійшла до групи OBTEC (з 2003 року називається SBS (Scandinavian Brake Systems A/S) і переїхала до Німеччини. Втім, зв`язок із «домівкою» бренд залишив: сьогодні Nordjysk Kobling володіє кількома заводами як у Німеччині, так і Данії.

 

 

NK займається дистрибуцією автомобільних запчастин у Німеччині, країнах Східної Європи та Центральної Азії. Україна є одним з ключових ринків для NK.

 

На центральному складі NK, розташованому в Айзенаху, Німеччина, знаходиться приблизно 80 000 найменувань товарів. Айзенах є великим хабом автомобільної промисловості: саме у цьому місті розташовуються, зокрема, заводи BMW та Opel.

 

Продукція NK призначена для вторинного ринку та не поставляється на конвеєри автовиробників. Головні переваги запчастин NK – доступна ціна та висока якість, що підтверджується 5-річною гарантією виробника.

 

 

Автозапчастини NK – який саме асортимент?

 

Компоненти гальмівної системи. До цієї категорії входять:

 

  • 1200 найменувань стандартних та високоефективних гальмівних дисків;
  • 1000 од. гальмівних колодок;
  • 300 видів гальмівних барабанів;
  • 450 найменувань гальмівних колодок;
  • 2000 видів супортів;
  • 1200 шт. гальмівних шлангів

 

Виробляються із міцних матеріалів та відповідають екологічним стандартам. Для захисту дисків від корозії при транспортуванні та зберіганні на них наноситься ультратонке алюмінієво-цинкове покриття. Високовуглецеві гальмівні диски NK часто встановлюються на автомобілі BMW, Audi, Mercedes-Benz та Volkswagen.

 

 

Деталі підвіски та трансмісії. Кермові механізми, стабілізатори поперечної стійкості, важелі та тяги підвіски, кульові шарніри та захисні пильовики. Виробляються із високоякісної сировини, стійкі до агресивних умов довкілля. Наприклад, пилозахисні ущільнення зберігають свою гнучкість за низьких температур.

 

 

Деталі зчеплення. Комплекти, кришки та диски зчеплення, підшипники зчеплення, циліндри зчеплення, шланги та троси. Є в каталозі й двомасові маховики, які ефективно гасять вібрації силового агрегату.

 

Амортизатори. Крім амортизаторів у зборі, під маркою NK випускаються гвинтові пружини, опорні підшипники та захисні комплекти.

 

 

комплекти підшипників. Містить все потрібне для встановлення підшипника.

 

Однією з головних переваг пропозиції NK є те, що бренд постійно розширює свій асортимент. Відтак, у жовтні 2022 року він додав до свого каталогу 115 гальмівних шлангів, довівши загальну кількість деталей у цій групі до понад 1500 одиниць (покриття – 250 млн авто). А вже у листопаді в його асортиментів з`явилася ще одна нова група деталей – газові упори для капотів (більше 100 видів для 33 марок авто).