Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

02/11/2023

В наявності в АвтоНова-Д – оливи від S-Oil

Оливи корейського бренду доступні на складах компанії

Асортимент мастильних матеріалів в АвтоНова-Д поповнився продукцією S-Oil. На складах компанії доступні моторні та трансмісійні оливи корейського бренду в різних варіантах фасування.

 

S-Oil – друга за величиною нафтова компанія в Південній Кореї, заснована в 1979 році. Під власною торговою маркою – S-Oil – випускає мастильні матеріали з 1981 року. 

 

 

Сировинну базу для виробництва олив S-Oil закуповує у найбільшої у найбільшої в світі компанії з видобутку нафти Saudi Aramco (Саудівська Аравія), а вже на своїх заводах в Кореї виробляє базову оливу, з якої потім виготовляються повністю синтетичні та напівсинтетичні оливи для бензинових та дизельних двигунів, а також мастила для АКПП, МКПП та «варіаторів».

 

 

При виготовленні мастильних матеріалів використовуються присадки від Infineum (Велика Британія) та Lubrizol (США).

 

Особливість олив S-Oil – вони постачаються не лише на ринок післяпродажного обслуговування, але й слугують оливами конвеєрного заливання на заводах Hyundai, KIA, Toyota, Lexus, Honda, Renault Samsung, SsangYong, GM Korea, Doosan, Daelim, Tata Daewoo, Daewoo Bus, а також випускаються як ОЕМ для Toyota, Lexus, Honda, Hyundai, KIA, Scania, Volvo.

 

 

Наразі в АвтоНова-Д представлені моторні оливи S-Oil у в’язкостях 0W20, 5W-20, 5W-30, 5W-40, 5W-50, 10W-30, 10W-40, спеціальні оливи для авто з ГБО (10W-30, 10W-40), оливи для АКПП та «варіаторів», а також мастило для редукторів (75W-90). Доступні наступні фасування: 1,4,5, 6 та 20 літрів (залежно від типу та виду рідини).

 

З повним переліком наявної продукції S-Oil можна ознайомитися в цій таблиці.