Каталог мастил

Новини

26/07/2022

АвтоНова-Д розширює програму Екстра доставки запчастин

З метою покращення сервісу та підвищення лояльності клієнтів компанія АвтоНова-Д запускає національну Екстра доставку запчастин в Україні

          

Раніше така послуга пропонувалася лише в Києві та Київській області, проте тепер вона також охоплює й регіони. Загалом це 13 міст: Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Львів, Одеса, Полтава, Тернопіль, Ужгород, Харків, Черкаси та Чернівці.

Екстра доставка запчастин від АвтоНова-Д – це швидке та своєчасне прибуття товару на точку замовлення. Користуючись такою послугою, товар не потрібно очікувати декілька годин чи навіть днів, а також хвилюватися за затримку – він доїде до клієнта протягом найближчих 60 хвилин. Водночас клієнту доступні як вибір певного перевізника (Нова Пошта, місцева служба таксі), так і будь-яке місце доставки (СТО, робота, дім – неважливо).

Здійснити замовлення можна за номерами телефонів, які вказані на сайті, або ж в особистому кабінеті. Процес оформлення в обох випадках займає декілька хвилин.

Вартість експрес-доставки уточнюйте у філіалах свого міста.

Відзначимо, що клієнтам АвтоНова-Д доступні більше 102 тисяч найменувань товару, від гвинтів та підшипників до великих вузлів підкапотного простору та кузовних деталей. Це як оригінальні запчастини, так і aftermarket, від різних брендів включно AND parts – власної торгової марки АвтоНова-Д.