Ми відновили поставки з-за кордону під замовлення
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

26/08/2021

ATE Ceramic - Переможець теста ADAC

Керамічні гальмівні колодки ATE - видатна якість, ідеальний баланс безпеки і довговічності

             В липні в місті Швальбах, Німеччина, в престижному випробуванні гальм, проведеним найбільшим автомобільним клубом Німеччини ADAC, керамічні гальмівні колодки ATE зайняли перше місце в порівнянні з п'ятьма іншими брендами, отримавши загальну оцінку 1,7 (добре).

 

Тести охопили в цілому шість різних гальмівних колодок і дисків, в тому числі один продукт оригінального виробника, кілька фірмових гальм і спортивні гальма, а також бюджетне гальмо. У поєднанні з оригінальними гальмівними дисками ATE керамічні гальмівні колодки ATE по зносу набагато перевершують своїх конкурентів. У випробуваннях в реальних умовах з великими гальмівними навантаженнями вони досягли загального рейтингу 1,0 - більш ніж на цілий бал вище, ніж у найближчого конкурента. У тесті на гальмівний шлях вони посіли друге місце (1,5) і мали хороші характеристики тертя. Нагадаємо, що ATE - це торгова марка технологічної компанії і постачальника автомобілів Continental.

 

Компанія ATE представила нове покоління гальмівних колодок з низьким тертям, яке дозволяє колесним дискам виглядати чистими набагато довше. Їх висока якість справила велике враження при всебічному випробуванні гальм ADAC. Разом з гальмівними дисками ATE Original вони посіли перше місце.

Керамічні гальмівні колодки ATE менше стираються завдяки спеціальній формулі колодок, яка не тільки знижує знос, а й сприяє захисту навколишнього середовища, виробляючи менше гальмівного пилу. У той же час вони мають відмінні гальмівні характеристики для максимальної безпеки. Керамічні гальмівні колодки ATE легко встановити замість стандартних колодок. При цьому ви отримаєте:

  • Менше тертя
  • Менший знос
  • Краще гальмування

Як висловився Пітер Вагнер, глава сегмента OE і Aftermarket Services:

«Ми особливо раді тому, що ADAC підтвердив видатні характеристики керамічних гальмівних колодок ATE після присудження нагороди за інновації 10 років тому на виставці шинної промисловості в Ессені. Результати випробувань показують, що гальмівні колодки ATE в усіх відношеннях ідентичні оригінальним продуктам».