Ми відновили поставки з-за кордону під замовлення

Новини

18/05/2022

Моторні оливи SUNOCO - новинка з Америки від АвтоНова-Д

Компанія АвтоНова-Д стала офіційним дистриб’ютором мастильних матеріалів відомого американського бренду SUNOCO.

Всесвітньо відомий бренд SUNOCO – це торговельна марка нафтовидобувної і нафтопереробної компанії – найбільшого дистриб'ютора палива в США і провідного виробника мастильних матеріалів. Представництва компанії розташовані в 30 країнах світу. Заснована в 1886 році, компанія SUNOCO є одним з лідерів напрямку інноваційних розробок. 135 років історії! Від виробництва мастил, будівництва власних танкерів у XX столітті й аж до 5200 автозаправок сьогодні у США із власним паливом. Підтвердженням беззаперечної якості продукції SUNOCO є той факт, що вже багато років поспіль продукція SUNOCO успішно застосовується більш ніж у 50-ти автоспортивних змаганнях, серед яких NASCAR та IndyCar.

З 2020 року торговельну марку SUNOCO в Україні представляє компанія «САНОКО ТРЕЙДІНГ», яка є ексклюзивним офіційним імпортером мастильних матеріалів SUNOCO та відповідає за маркетингову та дистриб’юторську політику бренда SUNOCO.

Продукція SUNOCO поставляється в Україну безпосередньо з заводу, що гарантує збереження її якості протягом всього шляху від виробництва до кінцевого споживача. Виробничі потужності компанії сертифіковані у відповідності вимогам міжнародних стандартів системи менеджменту ISO 9001 та ISO 14001.

Компанія АвтоНова-Д стала офіційним дистриб’ютором мастильних матеріалів відомого американського бренду SUNOCO. Відтепер клієнти зможуть отримати усі переваги від застосування продукції SUNOCO, яка має схвалення світових виробників техніки та обладнання, а також останні, найсучасніші ліцензії Американського Інституту Нафти (API).

 

Асортимент мастильних матеріалів SUNOCO представлений моторними, трансмісійними, гідравлічними та редукторними оливами для легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарських машин, а також широким спектром товарів промислового застосування.

Замовляйте оливи SUNOCO у офіційного дистриб’ютора.