Ми відновили поставки з-за кордону під замовлення

Новини

14/12/2021

Моторні оливи від OPET на складах АвтоНова-Д

Серія моторних олив від торгової марки Opet – економічний вибір при високій якості

Друзі, ми не втомлюємось  робити приємні речі для вас і продовжуємо поповнювати наш склад новою продукцією. Давайте знайомитись з новими надходженнями, а саме с ТМ Opet https://opet.ua/

Виробник мастильних матеріалів торгової марки Opet – компанія Opet Fuchs Madeni Yağ A.Ş. – одна з найбільших промислових компаній Туреччини, є частиною індустріальної та сервісної групи – Koç Holding (Коч Холдинг).Виробляє та реалізує автомобільні та промислові мастильні матеріали, засоби з догляду за автомобілями, а також надає післяпродажні послуги. Виробничі потужності обсягом 60 000 тон готової продукції в рік розташовані в індустріальному регіоні İzmir (м. Aliağa) на сучасному заводі, якій було введено в експлуатації восени 2019 року.

 

Компанія постійно співпрацює з багатьма виробниками техніки, а продукція Opet має їхні офіційні схвалення, серед яких Ford, CNH, Volkswagen, BMW, Renault, MAN, Mercedes-Benz, Volvo, Fiat та багато інших.

Кваліфікований персонал сучасної власної лабораторії, оснащеної всім необхідним обладнанням та акредитованої Турецькою Акредитаційною Агенцію TÜRKAK за стандартом TS EN ISO/IEC 17025, проводить більше 300 тис. тестів на рік, які включають вхідний контроль якості сировини, контроль якості готової продукції, тестування упаковки, науково-дослідницькі роботи по створенню нових рецептур та аналіз відпрацьованих олив в межах сервісу Fullcheck LAB.

Мастильні матеріали виробництва Компанії є продукцією первинної заливки в техніку Ford Trucks, Fiat, Case, New Holland, Otokar.

В Україну мастильні матеріали поставляються напряму з заводу на центральний склад в Києві і далі на склади офіційних дистриб’юторів, тим самим гарантується збереження якості продукції на всіх етапах постачання до кінцевого споживача.

 

Лінійка продукції Opet містить у собі широкий асортимент:

 - моторних олив;

 - трансмісійних олив;

- антифризу;

- консистентних мастил;

- гальмівної рідини;

- редукторних олив;

- гідравлічних рідин;

- та ін.

для обслуговування легкових та вантажних автомобілів, сільськогосподарської техніки, мотоциклів та водяного транспорту.

 

Компанія АвтоНова-Д є офіційним дистриб’ютором мастильних матеріалів Opet в каналі СТО олив для легкового транспорту на території України.