Ми відновили поставки з-за кордону під замовлення
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

05/10/2021

Супорти ТМ AND parts-5 років без рекламацій!

Гальмівні супорти ТМ AND parts-надійність, широкий асортимент і конкурентна ціна!

Кожен автомобіліст знає, що дуже важливо правильно підібрати супорт, оскільки він є єдиною рухомою деталлю у всій конструкції гальм і від його працездатності залежить ефективність гальмування. Ось уже 5 років компанія АвтоНова-Д продає гальмівні супорти ТМ AND parts і за весь цей період ми не отримали жодної рекламації по цій групі товарів від наших покупців і колег, а продано було 3 337деталей.

 

Безумовно, на складах АвтоНова-Д є супорти більш відомих виробників, таких як TRW, NK, ATE, Borsehung, а також оригінальні деталі. В умовах такої конкуренції, супорти ТМ AND parts завоювали довіру наших клієнтів і зайняли тверду позицію в цьому сегменті ринку запасних частин.

Супорти ТМ AND parts виробляються на найсучаснішому обладнанні і проходять ретельні випробування в спеціально обладнаній лабораторії.

 

Перевіряється гідравлічні характеристики кожного супорта, продуктивність при різних температурах, геометрія супорта, наявність витоків та ін.

 

Ми постійно збільшуємо асортимент супортів. Зараз на складах АвтоНова-Д в наявності є супорти з электромеханічним ручним тормозом.

 

Ретельний підхід до контроля якості дав результат і 5-річний досвід роботи довів високу якість супортів ТМ AND parts!