Ми відновили поставки з-за кордону під замовлення
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

22/09/2021

HELLA в портфелі брендів АвтоНова-Д

Комплексний постачальник HELLA - поєднує в собі компетентність підприємства-виробника з компетентністю в області збуту і сервісу.

Компанія HELLA представлена по всьому світу підприємством, яке існує вже більше 100 років і на сьогоднішній день є одним з провідних світових виробників в області світлотехніки та електроніки для автомобільної промисловості. В автотранспортному бізнес-сегменті концерн не вимагає додаткового представлення.

Технології виробника зосереджені на ключових мега тенденціях автомобільної промисловості - навколишнє середовище, безпека, комфорт і зручність.

Йдучи в ногу з часом в 2013 році, був сформований бренд HELLA PAGID, -спільне підприємство TMD Friction і HELLA з його широким асортиментом гальмівних механізмів і блискучою технологією, яка  задовольняє найвищі запити. Як один з провідний товарних знаків на вільному ринку деталей Hella Pagid Brake System постійно розвиває свою пропозицію відповідно до мінливих потреб.

Це новий погляд на гальмівні системи, ідеальне поєднання безпеки та довговічності, що гарантує впевнене гальмування для всіх класів транспортних засобів від невеликих міських автомобілів до високотехнічних спортивних автомобілів. Виробники автомобілів у всьому світі довіряють оригінальному обладнанню HELLA і PAGID і оснащують свої автомобілі їх продуктами, що рівносильно золотій медалі якості.

 

Прагнучи максимально ефективно задовольнити потреби наших клієнтів, ми постійно розширюємо наш асортимент. Сьогодні асортимент HELLA і HELLA PAGID в кількості більше 56 тисяч запчастин доступні в АвтоНова-Д.

 Тепер більш 45 000 000 запчастин на всі марки автомобілів Ви можете знайти у одного постачальника, і цей постачальник - ми!