Ми відновили поставки з-за кордону під замовлення
Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

23/07/2021

Більше інформації про переваги бренда APPLUS

Всі процеси під одним дахом - складно, але реально!

З моменту появи Applus в асортименті брендів АвтоНова-Д бренд швидко зарекомендував себе як якісний продукт і заслужив визнання наших клієнтів. Залишилося мало тих, хто не чув про бренд, тому зараз ми можемо тільки нагадати собі, чому з упевненістю можна зупинити вибір на APPLUS і відзначити нові досягнення бренду сьогодні.

       APPLUS - бренд, що належить світовому лідеру з виробництва запчастин підвіски і рульового управління AYDINLAR SPARE PARTS INDUSTRY AND TRADE Inc. (Туреччина).

Виробник є провідним постачальником для відомих світових брендів вторинного ринку, а також постачальником на ринок першої комплектації для виробників автомобілів.

 

ЯКІСТЬ.

Кожна деталь бренду APPLUS проходить тестові випробування (статичні і динамічні) за найвищим в світі стандартом якості ISO16949.

Виробник настільки впевнений в якості своєї продукції, що навіть надає в Україні «Розширену гарантію» терміном на 12 місяців. Запчастини бренду APPLUS надходять в Україну тільки через офіційне представництво виробника, а потім розподіляються по офіційним партнерам, серед яких і АвтоНова-Д. Ми надаємо всі офіційні документи на запчастини і сертифікати якості, тому оригінальність запчастин гарантується!

 

АСОРТИМЕНТ.

На сьогоднішній день асортимент виробника покриває 95% всіх автомобілів в світі:

 

  • більше 25 000 найменувань для легкових і комерційних автомобілів
  • більше 10 000 найменувань для вантажних автомобілів і автобусів.

 

Виробник розробляє і випускає понад 1 500 нових деталей в рік - це найшвидше в світі оновлення асортименту в даному сегменті запчастин! Такий результат досягається шляхом використання унікальної виробничої структури - «Всі процеси під одним дахом» - від розробки деталей, закупівлі сировини і до відвантаження готової продукції з гарантовано зразковою якістю!

Мистецтво створення якісних деталей виробник демонструє нам на відео 

 

 

Завдання виробника - бути першим постачальником на вторинному ринку деталей підвіски і рульового управління для європейських, азіатських і американських автомобілів!

 

 ЦІНА. На деталі бренду APPLUS сформовані спец. ціни з урахуванням економічної ситуації в Україні, тому запчастини на весь асортимент є доступними для всіх автомобілістів.

 

Деталі бренду APPLUS - це якість OE доступна в AFTERMARKET.