Ua
Вхід/Реєстрація
Ви можете використати свій код клієнта.

Новини

17/07/2019

Можливі затримки доставки в Києві

Капремонт проспекту Степана Бандери, можливі затримки доставки і.. новий запропонований логотип Києва

Шановні клієнти і партнери в місті Києві!
У зв'язку з початком капітального ремонту покриття проспекту ім. Степана Бандери рух на ділянці між вул. Героїв Сталінграда та вул. Богатирської у напрямку станції метро "Почайна" обмежено. Ми спостерігаємо затримки в русі й припускаємо, що вони можуть позначитися на деяких доставках у Києві. Автопарк Автонова-Д у Києві робить чотири виїзди в день. Більшість клієнтів як і раніше будуть отримувати замовлення в регламенті трьох годин, але  можливі й затримки через запізніле потрапляння на лівий берег.

Пробка из-за ремонта проспекта Бандеры в Киеве

Реалізацію проекту ремонту планується завершити до 31 грудня 2019, проте більш чітких строків не називають. Просимо наших клієнтів і партнерів з розумінням поставитись до можливих зсувів у графіку доставки. 

І коли вже на ілюстрацію цієї новини потрапив чорний від смогу і асфальтних рабіт каштановий лист, то поділимося ще й такою новиною. Київський дизайнер, один із засновників коворкінгу/школи Projector Олександр Трегуб запропонував альтернативний логотип Києва — чорний каштановий лист. Сумісно з іншими художниками вони закликають киян популяризувати це лого й вільно використовувати його в афішах, постерах, значках... Ми також вирішили розповісти про це і підключитись до обговорення лого в соцмережах.

Ось як виглядає нове запропоноване лого Києва:
Новый предложенный логотип Киева
На жаль, навіть якщо логотип буде підхвачено, він може стати вже пам'яткою каштану. Так керівництво Київзеленбуд вже оголосило про плани замінити каштани на Хрещатику на більш стійки рослини - платани. А в столичних алеях разом із платанами будуть саджати також катальпи, акації, клени і сакури. Хоча, у парках і скверах каштани не тольки обіцяють залишити, але й будути саджати нові. 

Взагалі, ідея каштанового листа на символі Києва була реалізована архітектором Флоріаном Юр'єевим у співпраці зі скульптором Борисом Довганєм — це герб столиці 1969-1995 рр. Напевно, найвідоміша киянам робота Флоріана Юр'єева— "летюча тарілка" на станції метро Либідська побудови 1971 року. Її форма обумовлена малою земельною ділянкою, як була виділена для забудови, і тому зал для кінолекцій тоді буквально підвісили в повітрі. Після її побудови за 48 років вона ні разу не ремонтувалася і зараз знаходиться у плачевному стані. Що буде з тарілкою і як вплине на неї забудова, що ведеться поруч - це вже зовсім інша історія...